Daiva Jodkauskienė

Mokytoja, dailės terapijos ir numerologijos praktikė, sertifikuota ThetaHaling  specialistė, metaforinių gyvūnų kortelių autorė, grupių „Pažink save per spalvas“, „Saulės zuikutis“ ir „Vidinė moteris“ įkūrėja, online kursų „Mano vidinė moteris“ ir „Mano gyvenimas kaip maistas“ autorė, lietuvių vaikučių mokyklėlės „Smalsučiai“ įkūrėja (Jungtinė Karalystė), Wow university studentė.

Esu žmogus, mėgstantis organizuoti, kurti ir veikti. Šiuo metu gyvenu Jungtinėje Karalystėje, kur taip pat turiu daug įdomios veiklos ir džiaugiuosi, kad dalis visų užsiėmimų jau yra tapę mano kasdienybe.

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja. Ja ir tapau. Man patiko bendrauti ir dirbti su vaikais, stebėti ir žavėtis jų nuoširdumu. Dabar su vaikais susitinku tik savaitgaliais, savo įkurtoje šeštadieninėje lietuvių vaikučių mokyklėlėje „Smalsučiai“.

Tam tikrame savo gyvenimo laikotarpyje patyriau nemalonių situacijų, kurios privertė mane ieškoti atsakymų. Daug skaičiau, domėjausi psichologija, tačiau didžiausias gyvenimo pokytis įvyko 2015 metais, kai susipažinau su Leonora Be You ir sudalyvavau moterų stovykloje. Nuo to laiko ir prasidėjo esminiai mano pokyčiai. Tada gavau daugybę atsakymų kodėl mano gyvenime vyko vienokie ar kitokie įvykiai, supratau kur buvau išdavusi save, suvokiau, kad aplinka ir tam tikros nemalonios situacijos atspindėjo mano vidinį pasaulį. Esu dėkinga šioms pamokoms, nes būtent jos ir ruošė mane naujiems dalykams. Pradėjau domėtis meditacija, vėliau į mano gyvenimą atėjo dailės terapija ir numerologija. Labai džiaugiuosi, kad galiu padėti žmonėms susidraugauti su skaičiais ir labiau pažinti save. Mėgaujuosi procesu, kai vedu dailės terapijos užsiėmimus ar kursus. Nuolat augu ir tobulėju, nes tikrai yra tiek daug ką atrasti.  

Linkiu kiekvienam būti savimi, stebėti viską, kas vyksta viduje ir išorėje, gyventi paprastai, džiaugsmingai ir lengvai.

 Su meile, Daiva


Krepšelis

Krepšelis tuščias.