IŠBANDYK KITAIP


♦️„Išbandyk kitaip“ – tai kursas apie gebėjimą išjausti ir suvokti kylančius jausmus. Juk suvokti yra viena, o bandyti juos keisti – visai kas kita.


✨Tai 4 savaičių intensyvus online kursas, kuris suteiks galimybę į viską pasižiūrėti kitokiu žvilgsniu, leis atsiverti ir suspindėti.


♦️Kursas netinka toms, kurios:

• nėra nusiteikusios dirbti su savimi sąžiningai;

• nenori dalintis savo patyrimais;

• mėgsta imti ir nieko nenori duoti atgal.

Toks požiūris čia neveikia! Viskas aplink mus yra energija, todėl šiame kurse mes kursime pilną palaikymo, pagarbos, dėkingumo ir atsidavimo atmosferą.


♦️Šis kursas tau, jei:

• esi sąmoninga ir žinai, kad išorinė aplinka yra tavo vidinio pasaulio atspindys, tačiau vis dar patiri nusivylimų ir atrodo, kad situacija tik blogėja;

• Supranti, kad saugumas yra tavo viduje, bet kartais patiri nerimą, baimę ir kitas emocijas;

• Žinai savo vertę, bet būna momentų, kai aplanko mintys, jog kiti geba padaryti geriau.

Jei jauti nors vieną iš išvardintų dalykų arba jautiesi labai panašiai, tai kviečiu keliauti drauge. Aš neprižadu, kad viskas ims ir pasikeis akimirksniu, tačiau jei išmoksi prisiimti atsakomybę ir išdrįsi savo jausmams pasakyti „labas“ – tau pavyks išsivaduoti iš užburto rato!


❗Kurso pradžia kovo mėn. 16 d. 19.30 val. Lietuvos laiku. Susitikimai vyks uždaroje FB grupėje ir zoom platformoje.  Kurso trukmė – 4 savaitės.


✨Tavęs laukia:

• 4 teoriniai mokymai (30 min.);

• 4 dailės terapijos praktikos (1 – 1,5 val.);

• 4 kassavaitiniai video įrašai grupėje, su trumpomis užduotimis ir patarimais kaip mažais žingsneliais sėkmingai keliauti savęs pažinimo link (30 min.);

• Grupinės konsultacijos palaikymui bei klausimų – atsakymų susitikimai (30 min.).


♦️Temos:

1. Emocijos ir jausmai. Neviltis/nusivylimas.

Tai pasireiškia įvairiose gyvenimiškose situacijose, kai ne viskas dėliojasi taip, kaip manėme arba tikėjomės.

Sprendimas - paleidžiame lūkesčius ir iliuzijas.

2. Šešėliai. Kaip su jais tvarkytis?

Viskas aplinkui skleidžia vibracijas. Mūsų kuriami įvykiai taip pat. Patiriame meilę ir džiaugsmą, kai esame aukštose vibracijose, tačiau kartais būna priešingai – jaučiame baimę, pyktį, susierzinimą ir t.t. Esmė tame, kad daugelis puikių emocijų yra tarsi paslėptos po žemų vibracijų šydu, kitaip vadinamu šešėliu.

Nesvarbu kiek pozityvi esi savo gyvenime, bet jei nemoki pilnai priimti savo šešėlių (o jų turime visi!), tai niekada nepasieksi tikro balanso kasdieniame gyvenime, nes situacijos ir įvykiai nuolat sugrąžins tave atgal. Tikrasis nubudimas neįmanomas nepažinus tamsiosios savo pusės.

Išeitis viena - aš valdau emocijas, o ne jos valdo mane!

3. Vidinė harmonija.

Nėra nepakeliamų jausmų ir emocijų. Tai tiesiog energija. Mes galime išmokti būti toje energijoje/emocijoje, įsivaizduodamos, kad esame uragano centre ir ši energija mums visiškai nepaveiki. Tuomet ieškome įsitikinimo, jį išsprendžiame ir išsilaisviname nuo viso šio sūkurio.  

Viskas labai paprasta!

4. Aš galiu!

Tai būsena, kurioje jaučiamas gyvybingumas, harmonija, užtikrintumas. Šios būsenos pagrindinis akcentas darymas.  Esu čia ir dabar. Prisiimu pilną atsakomybę už savo veiksmus, suprantu, kad viską susikūriau pati, todėl imu ir transformuoju.

Kurse atliksime dailės terapijos praktikas, medituosime, dirbsime su metaforinėmis gyvūnų kortelėmis bei naudosime metaforines asociatyvines korteles bei kubus „Galimybių laukas“.

Aš žinau ir tikiu, kad esi tu, kuriai rezonuoja ši tema, todėl lauksiu prisijungiant!


👉Investicija į save:

Kaina – 120 €/£. Tačiau įsigijus kursą iki kovo mėn. 13 d. kaina – 99 €/£


❓Jei kyla klausimų dėl apmokėjimo – rašykite [email protected] ar FB Daiva Jodkauskienė💚REGISTRACIJA

https://forms.gle/nn9T4mBMdXmTN3g47👉Į kainą įskaičiuota:


✨8 VIDEO pamokos;

✨4 Dailės terapijos PRAKTIKOS;

✨ 2 grupinės konsultacijos bei klausimų – atsakymų susitikimai;

✨ Narystė uždaroje facebook grupėje

✨Užsiėmimų medžiaga prieinama iki kurso pabaigos.


-----------

♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️

♦️Artėjant kursui „Išbandyk kitaip“ , kuris startuos kovo mėn. 16 d., raginu visus NEMOKAMAI sudalyvauti dailės terapijos praktikoje „MANO JAUSMŲ MEDIS“ ir labai lengvai bei žaismingai pajausti kaip gyvena jausmai. Bus įdomu!

👉Ši praktika vyks vasario mėn. 24 d. 19.00 val. Lietuvos laiku (1.5 val.) zoom platformoje.

Daugiau INFO https://fb.me/e/2VpQAt2Mq


------------------


Kursą ves:

Daiva Jodkauskienė – mokytoja - kūrėja, dailės terapijos ir numerologijos praktikė, metaforinių gyvūnų kortelių autorė, online kurso „Mano vidinė moteris“ bei dailės terapijos programos vaikams autorė, lietuvių vaikučių mokyklėlės „Smalsučiai“ įkūrėja (Jungtinė Karalystė).


#manovidinemoteris #pajausksave #kursaimoterims #dailesterapija #sveikatingumas #daivajodkauskiene #emocijosirjausmai #energijusubalansavimas #moterims #vidinemoteris #isbandykkitaip


Krepšelis

Krepšelis tuščias.