SAVĘS PAŽINIMUI 

 

.

SKIRTA PROGAMA, kurią sudaro trys dailės terapijos praktikos ir individualios konsultacijos.

Praktikų temos :

  • DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKA  "EMOCIJOS IR KŪNAS“ padeda atgaivinti tikrus pojūčius, kurie suaktyvėja naudojant spontanišką piešimą. Būtent tada atkuriama emocinė patirtis, kuri ilgą laiką buvo slopinama arba tiesiog buvo bijoma tai jausti. Atsiveriant emocijoms, atsigauna ir fizinis kūnas. Nustojus jį kontroliuoti ir išmokus bent šiek tiek įsiklausyti, jis dažnai pasako, kaip mums elgtis.
  • DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKA  “ROŽĖS KRŪMAS” padeda suprasti kas tai yra asmeninė vertė, kuo ji matuojama ir kaip ją ugdyti.
  • DAILĖS TERAPIJOS PRAKTIKA  „MANO GYVENIMO TRAUKINYS“ padeda pamatyti savo gyvenimą stebėtojo akimis, sudėlioti prioritetus ir įvertinti turimus arba trūkstamus resursus. 

Vienos dailės terapijos praktikos kaina – 20 €. Perkant visas tris praktikas iš karto – 45 €

TAVO SĖKMĖS KODAS


Gimimo datos skaičių energetinė vibracija. NUMEROLOGIJA.

Ką galima sužinoti apie save iš gimimo datos

Viskas mūsų aplinkoje vyksta cikliškai, tam tikru ritmu. Jei esame sąmoningi, tai labai gerai suvokiam, kad atsitiktinumų gyvenime nebūna. Kai užstringame vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, kai kartojasi tie patys įvykiai, neleidžiantys judėti pirmyn, tai ženklas, kad reikia daryti pokytį. Sėkmės kodas - tai skaičių, kurie išskaičiuojami iš žmogaus gimimo datos, energetinė vibracija. Jis padeda atskleisti kiekvieno potencialą, parodo mūsų užduotis, tam tikras kryptis ir vidines pamokas. Laiku padarę atitinkamą pokytį, patirsime kokybiškesnį gyvenimą ir dar labiau susidraugausime su savimi.

Norintys pasiskaičiuoti savo Sėkmės kodą gali kreiptis el. paštu [email protected] arba FB Daiva Jodkauskienė. Sėkmės kodo paskaičiavimui reikalinga tik gimimo data ir el. pašto adresas. Po apmokėjimo, kelių dienų bėgyje, paštu atsiųsime jūsų sėkmės kodo lentelę ir tuomet derinsime konsultacijos laiką. Online konsultacija trunka apie 30 min. Susiskambinti galima per Skype, Messenger arba per Zoom platformą. Norintiems pasiskaičiuoti sėkmės kodą ne tik sau, bet ir artimiesiems, taikoma nuolaida.

Sėkmės kodo ir konsultacijos kaina – 25 €


Krepšelis

Krepšelis tuščias.