Pirma edukacinė popietė  su kristalais "Juoda - Balta".

Video iš edukacijos - Atsisiųsti

Tai pirmoji edukacinė popietė su kristalais. Susitikimo pradžia atrodė kaip normalus ir paprastas procesas: lietėme rankomis visus akmenėlius, rinkomės savo kristalus ir piešėme ant jų. Tačiau vėliau, kai pradėjome žaidimą "Emocijos ir jausmai", atsivėrė įdomūs dalykai. Buvau nustebinta vaikų išlaikytu dėmesiu, nes kartais jiems norisi daugiau judėjimo ir veiksmo. Žavėjausi jų nuoširdumu, atvirumu bei noru atvirai dalintis apie tai, ko bijo, ko pavydi ir ant ko pyksta. Baimė tamsos, pavydas, kad draugas turi žaidimą, kurio neturiu aš ar pyktis ant mamos, kai ši neleidžia mergaitiškai pasidažyti, kaip tai daro draugės ir pan. Tai tik smulkmenos, palyginus su tuo, ką iš tikrųjų kiekvienas iš vaikų moka, gali ir geba padaryti. Žaidimo eigoje būtent ten ir buvo mūsų dėmesys: atrasti savo stiprybes ir nesilygiuoti į kitus!

Popietė praėjo puikiai! Čia apsijungė viskas: ir nuostabios kristalų energijos, ir vaikų nuoširdumas, ir mamyčių palaikymas. O išgirdus vaiko užklausą ar dar kada nors tai darysime, supratau vieną dalyką: kai vaikai jaučiasi emociškai nesaugūs, nes jie to dar tik mokosi, daug pasikartojančių dalykų jiems suteikia savotišką stabilumą. Todėl jiems ir reikia šimtą kartų vakarais sekti vieną ir tą pačią pasaką, žiūrėti tuos pačius filmukus, žaisti tuos pačius žaidimus.

Taigi, aš dabar tikrai žinau, kad nuostabūs kristalai, piešimas ant jų ir žaidimas apie emocijas bei jausmus - tai dar viena galimybė padedanti vaikams jaustis saugiau!

Ačiū Pure Crystal Discovery už kristalus!

#kristalai #dailesterapija #emocijosirjausmai #vaikuemocijos


Antra edukacinė popietė  su kristalais "Juoda - Balta".

Dar viena smagi popietė su kristalais ir žaidimu. Ačiū Gabrielei ir Julijai už atvirumą žaidžiant "Emocijų ir jausmų" žaidimą. Padedamos zuikio suprasti savo emocijas ir jausmus, mergaitės suprato, kaip gali padėti sau, kai apima pyktis, pavydas ar baimė. Ačiū mamytėms už palaikymą.


Trečia edukacinė popietė  su kristalais "Juoda - Balta".

ATVIRUMAS, NUOŠIRDUMAS, PASITIKĖJIMAS! Štai taip apibūdinčiau įvykusį mergaitiškai paauglišką susitikimą. Buvo labai smagu stebėti, kaip mergaitės nuoširdžiai susidraugavo su kristalais, mėgavosi piešimu ir buvo atviros žaidžiant "Emocijų ir jausmų" žaidimą.

Taip, joms tikrai pasisekė, kad  gyvena saugioje aplinkoje, mylinčiose šeimose ir galvose neūžia įkyri mintis, jog „tėvai manęs nesupranta“. Bet nė kiek nemažiau joms turėtų būti svarbu pažinti ir jausti save, kad užaugtų orios, pasitikinčios ir žinančios savo vertę.